Kişiye Özel İsimli Fotoğraflı Beyaz Kupa Bardak

Kişiye Özel İsimli Fotoğraflı Beyaz Kupa Bardak

139,90 ₺

Kişiselleştir

İkon

Resim

Kişiye Özel İsimli Fotoğraflı Beyaz Kupa Bardak
Kişiye Özel İsimli Fotoğraflı Beyaz Kupa Bardak
139,90 ₺
Açıklama

 

Kupalar, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası olduğu için sürekli göz önünde bulunan eşyalardandır. Bu nedenle sevdiğinize hediye ettiğiniz bir kupa; ona uzun yıllar sizi hatırlatmaya devam edecektir. Kupa deyip geçmeyin! Çay ve kahve saatlerinin en önemli yarenidir onlar. Kahve keyfini ve ondan alınan lezzeti bile artırırlar.

• Bir hediyenin manevi değerini artıran şeylerin başında hiç kuşkusuz kişiselleştirilmiş olması gelir. Sevdiğiniz kişinin hediyeye ilgisi, hediyenin kişisel bir detayı barındırması ile doğru orantılıdır. Değer verdiğiniz kişiye hediye edeceğiniz sıradan bir kupa, pek bir anlam ifade etmezken kişiye özel detaylarla özelleştirilmiş bir kupa, her zaman daha özel ve daha derin anlamlar ifade etme gücüne sahip olacaktır.
• Kahve veya çay müptelası eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza, babanıza, annenize, kardeşinize, öğretmeninize veya arkadaşınıza; Sevgililer Günü, Kadınlar Günü, Babalar Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü, yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, bir iş terfisi, ev ve iş ziyaretleri veya tamamen içinizden geldiği için alabileceğiniz bu şık kupa, önemsediğiniz kişinin kendini özel ve farklı hissetmesini sağlamak için tasarlandı.
• Klasik hediyelerden artık sıkıldıysanız, farklı bir şeyler olsun diyorsanız hediyenizin üstünde görmek istediğiniz toğrafları göndererek onları anlamlı ve tamamen kişiye özel bir kupaya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Bu özel hediyeyi kucak dolusu sevginizle birlikte sevdiğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

Malzeme: 4 mm seramik üzerine sıcak press tekniği ile süblimasyon baskı yapılmaktadır.
Ürün Ölçüleri: Kupa 8 x 10 cm.
Kullanım: Bulaşık makinesinde kullanılan tuz ve deterjan gibi kimyasallar kupa üzerindeki verniği çizerek baskı alanına zarar verebilir. Kupanızı ılık suda ve elde yıkayınız.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Ürün yorumları
Yorum yapmak için üye girişi yapınız.

Ana Sayfa Kategori Sepetim0 Sipariş Takibi