Şık Tasarımlı Telefon Kılıfı

Şık Tasarımlı Telefon Kılıfı

124,90 ₺

Kişiselleştir

Marka Modelini Yaz (Örn: İphone 11)
Şık Tasarımlı Telefon Kılıfı
Şık Tasarımlı Telefon Kılıfı
124,90 ₺
Açıklama

Marka Model

Bir kaç marka dışında tüm markalar stoklarımızda mevcuttur. Emin olmak için sipariş vermeden de sorabilirsiniz.

Fotoğraf Özellikleri Nasıl Olmalı?

Telefon kılıflarının dikey olmasından dolayı, fotoğraflarında dikey olması daha iyi sonuç almamıza yardımcı olmaktadır. Marka ve modellerde kamera delikleri farklılıklar gösterdiği için aynalama yöntemiyle en uygun şekilde basıma hazırlanmaktadır. Yüksek çözünürlülüğe sahip fotoğraf yüklerseniz en güzel baskı sonucunu alırız. Lütfen yüklediğiniz fotoğrafların boyutlarına dikkat ediniz. Ekran görüntüsü olarak yollanan görseller düşük kalitededir ve doğal olarak düşük kalite baskıya yansır.

Size Özel Kılıf

Kişiye özel kılıfınız ile diğerlerinden farklılaşın! Yüzlerce model ve özel tasarım arasından sizi yansıtanı bulun, hemde telefonunuzu düşmeye ve çarpmaya karşı güvene almış olun. Özel kılıflar ile güvenliğin ve tarzın keyfini çıkarın.

Soft Touch Kaplama

Silikon Arka Kapakların sağlam yapısı sayesinde, cep telefonunuz düştüğünde veya darbe aldığında bile zarar görmesi engellenir. Özel Kılıfın Soft-Touch kaplı yüzeyi sayesinde kadifemsi bir his verir. Özel olarak ithal edilen kılıflar uzun ömürlü olması sayesinde telefonunuzu uzun zaman korur. Cep telefonunuzun orjinal arka kapağını çıkartmadan arkasına takabilirsiniz.

HD Görsel Kalitesi

Yüksek teknolojiye sahip baskı makinalarında 2880 dpi çözünürlük ile gerçekleştirilen baskılar sayesinde özel kılıfı elinize aldığınızda görselin kalitesini hissedeceksiniz. Özel baskı yapılacak görseller özel olarak tasarımcılar tarafından yüksek çözünürlükte hazırlanmaktadır.

UV Teknolojisi Kalitesi

UV teknolojisi ile yapılan özel kılıf baskıları diğer baskılama tekniklerine oranla çok daha yüksek kaliteli, dayanıklı ve net sonuçlar verir. UV baskı sayesinde özel kılıf üzerine düşen su tanecikleri bile akar gider. Özel kılıfınız güneşte yıllarca kalsa da renklerinde solma olmaz, dikkatli kullanımda solma, silinme ve soyulma gibi problemler yaşanmaz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Ürün yorumları
Yorum yapmak için üye girişi yapınız.

Ana Sayfa Kategori Sepetim0 Sipariş Takibi